UCY2E121MHD1TN
CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2E121MHD1TN
UCY2E121MHD1TN Hakkında
Nichicon UCY2E121MHD1TN, 120 µF kapasitanslı, 250V nominal gerilime sahip radial kutulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu bileşen, 12000 saat ömür süresine 105°C sıcaklıkta sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, low frequency'de 845 mA ve high frequency (100 kHz) uygulamalarda 1.69 A ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı elektronik devrelerinde güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve filtreling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.69 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 845 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V