UCY2E101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCY2E101MHD
UCY2E101MHD Hakkında
Nichicon UCY2E101MHD, 100 µF kapasitansına ve 250V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi gövdesiyle through-hole montajı destekleyen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 12000 saat ömre sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 100 kHz'de 1.43A ve 120 Hz'de 715mA ripple akımını tolere eder. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.43 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 715 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V