UCY2D560MPD1TD
CAP ALUM 56UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2D560MPD1TD
UCY2D560MPD1TD Hakkında
Nichicon UCY2D560MPD1TD, 56 µF kapasitansına sahip radial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. 12000 saat ömür garantisi 105°C'de sunulmaktadır. Through Hole montajı için uygun olan bu kondansatör, 100 kHz'de 830 mA ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 415 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 830 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 415 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V