UCY2D471MHD
CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2D471MHD
UCY2D471MHD Hakkında
Nichicon UCY2D471MHD, 470 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına ve 105°C'de 12000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 100 kHz'de 3.7 A, 120 Hz'de 1.85 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. Dişli montaj (Through Hole) türüne sahip olan komponent, standart PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.7 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V