UCY2D470MPD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2D470MPD1TD
UCY2D470MPD1TD Hakkında
Nichicon UCY2D470MPD1TD, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye radyal olarak yerleştirilir. ±20% tolerans ile sağlanan ürün, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saatlik ömür garantisi sunar. Yüksek frekansta (100 kHz) 720 mA, düşük frekansta (120 Hz) 360 mA ripple akım dayanımı vardır. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 720 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V