UCY2D470MPD
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2D470MPD
UCY2D470MPD Hakkında
Nichicon UCY2D470MPD, 47 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated gerilim değeri ile endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 105°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100 kHz'de 720 mA, 120 Hz'de 360 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. 105°C'de 12000 saatlik yaşam süresi ile güç kaynakları, filtreleme, buffer ve time-delay uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 720 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V