UCY2D390MPD1TD
CAP ALUM 39UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2D390MPD1TD
UCY2D390MPD1TD Hakkında
Nichicon UCY2D390MPD1TD, 39 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial, can paketinde sunulan bu kondansatör, through-hole montaj tipiyle geleneksel PCB tasarımlarına entegre edilir. ±20% tolerans ve 12000 saat ömür süresi (105°C'de) genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve sinyal filtreleme uygulamalarında kullanılan bir bileşendir. 650 mA high frequency ripple current (100 kHz) ve 325 mA low frequency ripple current (120 Hz) kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 650 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 325 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V