UCY2D270MPD
CAP ALUM 27UF 20% 200V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCY2D270MPD
UCY2D270MPD Hakkında
Nichicon UCY2D270MPD, 27 µF kapasitansyonlu radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı destekleyen bu bileşen, -40°C ile 105°C arası sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saatlik ömür süresi garantiler. 100 kHz'de 470 mA ripple akım toleransı taşır. ±20% kapasitans toleransı ile güç kaynakları, filtreleme, düzenleme ve sinyal işleme devrelerinde uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 470 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 235 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V