UCY2D221MHD
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2D221MHD
UCY2D221MHD Hakkında
Nichicon UCY2D221MHD, 220 µF kapasitansla 200V DC çalışma gerilimine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C) güvenilir performans sunmaktadır. 105°C'de 12000 saatlik ömür süresi ile elektrik devreleri, AC adaptörleri, güç kaynakları ve genel endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. ±20% tolerans ve yüksek ripple current kapasitesi (2.46 A @ 100 kHz) ile voltaj düzenleme ve EMI filtrelemesi işlevlerini yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.46 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V