UCY2D220MPD
CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2D220MPD
UCY2D220MPD Hakkında
Nichicon UCY2D220MPD, 22 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim değeri ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile geniş uygulamalar için uygundur. 105°C'de 12000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 450 mA (100 kHz) ve 225 mA (120 Hz) ripple akım özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 225 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V