UCY2D181MHD3TN
CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2D181MHD3TN
UCY2D181MHD3TN Hakkında
Nichicon UCY2D181MHD3TN, 180 µF kapasitanslı, 200V rated voltaj ile çalışan radial tipte alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 12000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilmektedir. 100 kHz'de 1.82 A, 120 Hz'de 910 mA ripple akım taşıyabilir. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V