UCY2D101MHD3TN
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2D101MHD3TN
UCY2D101MHD3TN Hakkında
Nichicon UCY2D101MHD3TN, 100 µF kapasitanslı, 200 V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB üzerine dikey yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 1.42 A, 120 Hz'de ise 710 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses cihazları, endüstriyel elektronik ve tüketici elektronik cihazlarında filtre ve buffer kondansatörü olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.42 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 710 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V