UCY2C680MPD
CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2C680M
UCY2C680MPD Hakkında
Nichicon UCY2C680MPD, 68 µF kapasitansı ve 160 V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı, through-hole teknolojisine sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında ±20% tolerans ile güvenilir performans sunar. 105°C'de 12.000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve dc-dc dönüştürücülerde kullanılır. 910 mA yüksek frekans (100 kHz) ve 455 mA düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 910 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 455 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V