UCY2C680MHD3TO
CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2C680MHD3
UCY2C680MHD3TO Hakkında
Nichicon UCY2C680MHD3TO, 68 µF kapasitansı ve 160 V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 12000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, 100 kHz'de 1.18 A ve 120 Hz'de 590 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.18 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V