UCY2C471MHD
CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2C471MHD
UCY2C471MHD Hakkında
Nichicon UCY2C471MHD, 470 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 12000 saatlik ömür garantilidir. Through-hole montaj yöntemi ile PCB'lere entegre edilir. 3.84A @ 100kHz yüksek frekans ripple akımı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.84 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V