UCY2C390MPD1TD
CAP ALUM 39UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2C390MPD1TD
UCY2C390MPD1TD Hakkında
Nichicon UCY2C390MPD1TD, 39 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun bu bileşen, radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 12000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 590 mA ve 120 Hz'de 295 mA ripple akım kapasitesi ile enerji depolama, filtreleme ve güç yönetimi devrelerinde yaygın olarak uygulanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 590 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 295 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V