UCY2C271MHD6
CAP ALUM 270UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2C271MHD
UCY2C271MHD6 Hakkında
Nichicon UCY2C271MHD6, 270 µF kapasitansı ve 160V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 2.6A ve 120 Hz'de 1.3A ripple current taşıyabilmesi sayesinde güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı elektronik devreler için uygundur. Through-hole PCB montajı ile geleneksel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V