UCY2C271MHD
CAP ALUM 270UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2C271MHD
UCY2C271MHD Hakkında
Nichicon UCY2C271MHD, 270 µF kapasitansı ve 160 V nominal gerilimi ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB'lere kolayca monte edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 12000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekansda 2.47 A (100 kHz) ve düşük frekansda 1.235 A (120 Hz) ripple akımı kapasitesine göre, güç kaynakları, ses devreleri, konvertörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.47 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.235 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V