UCY2C221MHD6TN
CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2C221MHD6TN
UCY2C221MHD6TN Hakkında
Nichicon UCY2C221MHD6TN, 220µF kapasitansına ve 160V rated voltajına sahip radial kutulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 2.21A ve 120 Hz'de 1.105A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yöntemiyle bağlanır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, analog ve dijital devrelerde filtre, dekuplaj ve enerji depolama kondansatörü olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.21 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.105 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V