UCY2C101MHD1TO
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCY2C101MHD1
UCY2C101MHD1TO Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UCY2C101MHD1TO, 100µF kapasitanslı ve 160V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak takılır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işlemede kullanılır. 105°C'de 12000 saat ömür süresi, ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. High frequency'de 1.29A, low frequency'de 645mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.29 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 645 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V