UCY2C101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCY2C101MHD
UCY2C101MHD Hakkında
Nichicon UCY2C101MHD, 100 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 12000 saatlik ömür sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 100 kHz'de 1.29 A ve 120 Hz'de 645 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreler ve dekouplaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.29 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 645 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V