UCX1V152MNQ6ZD
CAP ALUM 1500UF 20% 35V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCX1V152MNQ6ZD
UCX1V152MNQ6ZD Hakkında
Nichicon üretimi UCX1V152MNQ6ZD, 1500µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount paketinde tasarlanmış bu bileşen, 35V nominal voltaj ile çalışmakta ve ±20% tolerans ile sunulmaktadır. 40mOhm ESR değeri (100kHz'de) ve 1.9A ripple current kapasitesi (100kHz'de) sayesinde güç kaynağı devreleri, DC-DC konvertörleri ve ses uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 135°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 135°C'de 2000 saatlik ömür ile elektrik tasarımlarında genel amaçlı filtreleme ve enerjilendirme uygulamalarına uygun bir komponenttir. Parça statüsü obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V