UCX1V122MNQ1MS
CAP ALUM 1200UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UCX1V122MNQ1MS
UCX1V122MNQ1MS Hakkında
Nichicon UCX1V122MNQ1MS, 1200µF kapasitanslı, 35V nominal gerilimli, yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 50mOhm ESR ile karakterize edilen bu bileşen, -40°C ile 135°C arasında çalışabilir ve 135°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 1.4A, 120 Hz'de 700mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde kullanım için uygun bir komponenttir. Radial kutulu SMD paket tasarımı, yoğun PCB tasarımlarında yer kazanmaya yardımcı olur.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V