UCX1H681MNS1ZD
CAP ALUM 680UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UCX1H681MNS
UCX1H681MNS1ZD Hakkında
Nichicon UCX1H681MNS1ZD, 680 µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 70mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. 100 kHz frekansında 1.2A ripple akımı kapasitesine ve 120 Hz'de 600mA ripple akımına sahiptir. -40°C ile 135°C arasında çalışır; 135°C'de 2000 saat ömür garantisi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, power supply filtreleme, decouple ve energy storage uygulamalarında tercih edilir. Part status obsolete olması nedeniyle yeni tasarımlarda yerini daha güncel alternatiflere bırakmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V