UCX1H101MCS1GS
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UCX1H101MCS1GS
UCX1H101MCS1GS Hakkında
Nichicon UCX1H101MCS1GS, 100µF kapasitansına ve 50V nominal voltajına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 135°C arasında çalışma sıcaklığında güvenli işlem sağlar. 2000 saatlik ömür ömrü 135°C'de tasarlanmıştır. 200mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 250mA@120Hz, yüksek frekans ripple akımı ise 500mA@100kHz olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. Radial, SMD paket tipinde sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V