UCX1E821MNQ1ZD
CAP ALUM 820UF 20% 25V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCX1E821MNQ1ZD
UCX1E821MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UCX1E821MNQ1ZD, 820 µF kapasiteli, 25V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde üretilen bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 70mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. 100 kHz frekansında 750 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 135°C arasında çalışabilir ve 135°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Not: Bu ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 750 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 375 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V