UCX1C471MCL1GS
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UCX1C471MCL1GS
UCX1C471MCL1GS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UCX1C471MCL1GS, 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu SMD tipi kondansatör, 150mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. -40°C ile 135°C arasında çalışabilen komponent, 2000 saatlik ömürlü tasarıma (135°C'de) sahiptir. Yüksek frekanslarda 500mA (100kHz), düşük frekanslarda 250mA (120Hz) ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, Surface Mount paketlemesi ile kompakt PCB tasarımlarına uygun çözüm sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V