UCX1A331MCS1GS
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UCX1A331MCS1GS
UCX1A331MCS1GS Hakkında
Nichicon UCX1A331MCS1GS, 330µF kapasitanslı, 10V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik SMD kondansatördür. Surface mount kasa tipi ile PCB üzerine direkt montajı destekler. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile 135°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında çalışır ve 135°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 150mOhm ESR değeri ile yüksek frekansta (100kHz) 500mA ripple current kapasitesi vardır. Düşük frekansta (120Hz) 250mA ripple current taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V