UCW1V470MCL1GS
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UCW1V470MCL1GS
UCW1V470MCL1GS Hakkında
Nichicon UCW1V470MCL1GS, 47 µF kapasitanslı, 35V rated voltaj ile çalışan Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 1 Ohm empedans değerine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C sıcaklıkta 7000 saatlik çalışma ömrüne ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 100 kHz'de 230 mA, düşük frekans ripple akımı ise 120 Hz'de 115 mA'dir. Güç kaynakları, filtreler ve düzenleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V