UCV1V471MNL1GS
CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UCV1V471MNL1GS
UCV1V471MNL1GS Hakkında
Nichicon UCV1V471MNL1GS, 470µF kapasitanslı, 35V rated gerilimli surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 2000 saat ömür garantisi (105°C'de), -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 80 mOhms düşük impedans değeri ile kompakt elektronik tasarımlarda tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 425 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V