UCS2W330MHD6TN
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCS2W330MHD6TN
UCS2W330MHD6TN Hakkında
Nichicon UCS2W330MHD6TN, 33 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip bu polar kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 100 kHz'de 980 mA ve 120 Hz'de 490 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL paketlemesiyle sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 980 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V