UCS2V820MHD1TN
CAP ALUM 82UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCS2V820MHD1TN
UCS2V820MHD1TN Hakkında
Nichicon UCS2V820MHD1TN, 82 µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere direkt lehimleme yapılmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.53 A, 120 Hz'de 765 mA ripple akımı tolere edebilir. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.53 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 765 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V