UCS2V101MHD1TN
CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCS2V101MHD1TN
UCS2V101MHD1TN Hakkında
Nichicon UCS2V101MHD1TN, 100 µF kapasitanslı, 350V rated voltage ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip olan bu komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 1.575 A ve 120 Hz'de 787.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.575 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 787.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V