UCS2V101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCS2V101MHD
UCS2V101MHD Hakkında
Nichicon UCS2V101MHD, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltajı ile güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilir. ±20% toleransı ve 10000 saatlik ömrü (105°C'de) standart endüstriyel uygulamalar için yeterlidir. 100 kHz'de 1.575A ve 120 Hz'de 787.5mA ripple current kapasitesine sahiptir. Çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 105°C arasında değişkenlik gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.575 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 787.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V