UCS2G820MHD1TN
CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCS2G820MHD1TN
UCS2G820MHD1TN Hakkında
Nichicon UCS2G820MHD1TN, 82 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paket ile Through-Hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 10.000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.525 A, 120 Hz'de 762.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, invertörler, motor kontrolleri ve genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda kullanılan bir standar komponenttir. Yüksek sıcaklık ortamlarında uzun ömürlü çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.525 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 762.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V