UCS2G680MHD
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCS2G680MHD
UCS2G680MHD Hakkında
Nichicon UCS2G680MHD, 68 µF kapasitansa sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde tasarlanmış olup through-hole montajı desteklemektedir. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Ripple current özellikleri 100 kHz'de 1.47 A ve 120 Hz'de 735 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio ekipmanları ve endüstriyel cihazlarda filtreleme ve enerji depolama için kullanılan polarize bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.47 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 735 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V