UCS2G270MND9
CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCS2G270MND9
UCS2G270MND9 Hakkında
Nichicon UCS2G270MND9, 27 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin toleransı ±20% olup, through-hole montaj tipiyle PCB'lere entegre edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Polar yapısı sayesinde AC/DC güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir. Tüm kapı anahtarlama güç kaynakları, amplifikatör devreleri ve endüstriyel elektronik sistemlerde güvenilir bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V