UCS2G220MHD1TO
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCS2G220MHD1TO
UCS2G220MHD1TO Hakkında
Nichicon UCS2G220MHD1TO, 22 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde, through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Yüksek frekans ripple akımı 760 mA @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı 380 mA @ 120 Hz seviyesindedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 760 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V