UCS2E100MPD
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCS2E100MPD
UCS2E100MPD Hakkında
Nichicon UCS2E100MPD, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajı ile güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı elektronik devreler için kullanılmaya uygundur. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolaylıkla monte edilebilir. 8000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabildir. 350 mA ripple current kapasitesi 100 kHz'de, 175 mA ripple current kapasitesi 120 Hz'de mevcuttur. ±20% tolerans ile standart uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 350 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V