UCS2D331MHD
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCS2D331MHD
UCS2D331MHD Hakkında
Nichicon UCS2D331MHD, 330 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatörü genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 200V nominal gerilim ile yüksek voltaj devrelerinde kullanılabilir. Radial, can paketinde sunulan bu kondansatör, through-hole montaj yöntemiyle PCB'lere sabitlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve ripple akım özellikleri (100 kHz'de 3.22 A, 120 Hz'de 1.61 A) sayesinde güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.22 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V