UCS2D221MNY9
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCS2D221MNY9
UCS2D221MNY9 Hakkında
Nichicon UCS2D221MNY9, 220µF kapasitanslı, 200V rated gerilim ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 10.000 saat ömüre sahiptir. Through Hole montaj tipine uygun radial can paketlemesi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman belirleme uygulamaları ve analog elektronik devreler gibi çeşitli alanlarda tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V