UCS2D101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCS2D101MHD
UCS2D101MHD Hakkında
Nichicon UCS2D101MHD, 100 µF kapasitanslı, 200 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajı ile PCB'lere direk entegre edilebilir. 105°C sıcaklıkta 10000 saat ömür garantisi sunan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 100 kHz frekansda 1.42 A ve 120 Hz frekansda 710 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.42 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 710 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V