UCS2C820MHD1TO
CAP ALUM 82UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCS2C820MHD1
UCS2C820MHD1TO Hakkında
Nichicon UCS2C820MHD1TO, 82 µF kapasiteli 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.275 A, 120 Hz'de 637.5 mA ripple current kapasitesiyle, düşük frekanslı ve yüksek frekanslı devreler için uygun bir seçenektir. Through-hole montajı ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.275 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 637.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V