UCS2C101MHD6TN
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCS2C101MHD6TN
UCS2C101MHD6TN Hakkında
Nichicon üretimi UCS2C101MHD6TN, 100 µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Düşük frekans uygulamalarda 710 mA @ 120 Hz, yüksek frekans uygulamalarda 1.42 A @ 100 kHz ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.42 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 710 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V