UCQ1V220MCL1GB
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UCQ1V220MCL1GB
UCQ1V220MCL1GB Hakkında
Nichicon UCQ1V220MCL1GB, 22 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltajı ve ±20% toleransı ile ses frekans uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. 10 kHz'de 60 mA ve 120 Hz'de 40 mA ripple akım kapasitesi vardır. Radial, Can - SMD paket tipinde tasarlanmıştır. Aktif ürün statüsü ile tedarik edilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V