UCQ1E470MCL1GS
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UCQ1E470MCL1GS
UCQ1E470MCL1GS Hakkında
Nichicon UCQ1E470MCL1GS, 47µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanmış olup, audio uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu bileşen, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. SMD radial can paketinde sunulan kondansatör, 10 kHz'de 150 mA ve 120 Hz'de 100 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile üretilmiş olan komponent, ses devrelerinde, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V