UCQ1E101MCL1GS
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UCQ1E101MCL1GS
UCQ1E101MCL1GS Hakkında
Nichicon UCQ1E101MCL1GS, 100 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, audio uygulamaları için kullanıma uygundur. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür süresi (105°C'de) özelliğine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. Radial, Can SMD paket tipinde sunulan kondansatör, yüksek frekans çalışmada 180 mA ripple akımı, düşük frekans çalışmada ise 120 mA ripple akımına dayanıklıdır. Ses işleme devreleri, filtre uygulamaları ve güç kaynakları gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V