UCQ1A221MCL1GS
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UCQ1A221MCL1GS
UCQ1A221MCL1GS Hakkında
Nichicon UCQ1A221MCL1GS, 220 µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, özellikle ses devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömrü garantileyen bu bileşen, düşük frekans ripple akımında 120 mA @ 120 Hz ve yüksek frekans ripple akımında 180 mA @ 10 kHz değerlerinde çalışır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve ses işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V