UCPW6151MHD
CAP ALUM 150UF 20% 420V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCPW6151MHD
UCPW6151MHD Hakkında
Nichicon UCPW6151MHD, 150 µF kapasitanslı, 420V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde tasarlanan bu bileşen, through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahiptir. 10000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 920 mA, yüksek frekans (100 kHz) ripple akımı ise 1.38 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.38 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V