UCP2W181MHD
CAP ALUM 180UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCP2W181MHD
UCP2W181MHD Hakkında
Nichicon UCP2W181MHD, 180 µF kapasitanslı, 450 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türü ile Through Hole bağlantıya uygun olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında stabil çalışır ve 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 1.635 A ve 120 Hz'de 1.09 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan standart bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.635 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V